نمایندگی سیتکو

نمایندگی سیتکو

یکی از معروف‌ترین برندهای حوزه شیرآلات؛ برند سیتکو می‌باشد، فروشگاه صادقی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه عرضه انواع شیرآلات و نوار تفلون می‌باشد. همچنین این فروشگاه نمایندگی محصولات سیتکو در تهران را نیز دارد و به عرضه تمامی انواع محصولات این برند با کم‌ترین قیمت می‌پردازد.

برند سیتکو

برند سیتکو از برندهایی است که در این چند ساله بسیار معروف شده است و به عرضه انواع محصولات از جمله شیرآلات صنعتی، بهداشتی، ساختمانی، شیرآلات اهرمی خارجی، شیرآلات اهرمی داخلی و غیره می‌پردازد. محصولات این برند دارای کیفیت نسبتا مطلوب بوده و همچنین با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند.

محصولات سیتکو و انواع شیرآلات آن

برند سیتکو انواع محصولات و شیرآلات مختلف را نیز عرضه می‌نماید. کارخانه سیتکو محصولات را باکیفیت نسبی بالاتری نسبت به سایر رقبا در بازار تولید می‌کند. از جمله این شیرآلات می‌توان به شیرآلاتی مانند شیرآلات توکار، شیرآلات شاوری، شیرآلات الکترونیکی و غیره اشاره نمود. که با همین برند در بازار عرضه می‌شوند، البته در هنگام خرید بهتر است به هولوگرام روی محصولات نیز توجه نمایید تا از انواع محصولات تقلبی که در بازار است؛ خرید نکنید.

اتصالات سیتکو

امروزه با توجه به لوله‌کشی مدرن ساختمان‌ها و مجتمع‌های بزرگ برای جلوگیری از ضررهای متعدد در خرابی لوله‌ها و اتصالات، استفاده از اتصالات با کیفیت مانند اتصالات سیتکو افزایش داشته و این گونه محصولات فروش قابل توجهی دارند برای همین است که در فروشگاه صادقی ما، انواع این محصولات را عرضه می‌کنیم.

گارانتی سیتکو

برند سیتکو محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا به مشتریان عرضه می‌کند و در صورت وجود هرگونه خراشیدگی، عیب در مغزی یا پیچ‌ها، به صورت کامل تمامی وجه یا کالای جایگزین به مشتریان عزیز داده می‌شود.

کاتالوگ محصولات سیتکو

همان طور که پیش‌تر بیان شد، ما در فروشگاه صادقی انواع مختلفی از محصولات سیتکو را عرضه می‌نماییم، برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات این برند حتما با مشاوران فروشگاه صادقی تماس برقرار کنید تا شما را از آخرین قیمت‌های این محصولات مطلع کنند.

گارانتی سیتکو

برند سیتکو محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا به مشتریان عرضه می کند و در صورت وجود هرگونه خراشیدگی، عیب در مغزی یا پیچ ها، به صورت کامل تمامی وجه یا کالای جایگزین به مشتریان عزیز بازگشت داده می شود.

گاتالوگ محصولات سیتکو

همان طور که پیش تر بیان شد، ما در فروشگاه صادقی از انواع مختلفی از محصولات سیتکو را عرضه می نماییم که برخی از تصاویر این محصولات را در اینجا قرار می دهیم ولی برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات این برند حتما با مشاوران فروشگاه صادقی تماس برقرار کنید تا شما را از آخرین قیمت های این محصولات مطلع کنند.

تماس با ما